فروشگاه اینترنتی تجهیزات جانبی موبایل اچ دی از تابستان سال ۱۳۹۵ با تکیه بر واردات لوازم جانبی موبایل فعالیت خود را پایه ریزی و شروع به گسترش مجموعه خود کرده و به صورت رسمی راه اندازی و اقدام به ثبت مجوز در تهران نموده است . این مجموعه بر اساس استانداردهای اخلاقی و رعایت اصول حرفه‌ای و احترام به مشتریان خود فعالیت می‌کند و تعهد به قوانین رسمی و فعالیت شفاف را در کلیه مراحل رسمی خود سرلوحه قرار داده است. موبایل اچ دی یک گروه مستقل است که از حمایت مشتریان وفادار خود شکل‌گرفته و بر اصول اخلاقی و حرفه‌ای کسب‌وکار و اصول اقتصادی و سودآوری متقابل پایبند می‌باشد.

از این رو فعالیت خود را در زمینه ارایه محصولات به مشتریان خود جهت خرید اینترنتی اغاز کرده و مفتخر است حجم قابل توجهی از نیاز بازار را تامیین میکند و مشارکت ویژه ایی با سایت های بزرگ اینترنتی داشته که توانسته بازاری رقابتی در جهت کنترل قیمت مرجع محصولات داشته باشد.

طبق درخواست بسیاری از مشتریان عزیز تصمیم گرفتیم که علاوه بر انبار ارسال و پردازش محیطی برای خرید حضوری ایجاد کنیم که خوشبختانه در حال حاظر همکاران ما در این بخش مشغول به انجام خدماتی مانند فروش لوازم جانبی موبایل ، تعمیرات تخصصی موبایل و تبلت و تمامی خدمات پیرامون موبایل هستند و شما عزیزان میتونید از تخفیفات ویژه ایی ک برای خرید حضوری در نظر گرفته اییم استفاده کنید .


آدرس جهت مراجعه حضوری :
تهران – خیابان وحدت اسلامی ،  بعد از چهارراه مختاری ،  پلاک 101 .

     

  021-55627639         09127752653             09125251103

خوشحال میشیم پیج ما رو در اینستاگرام دنبال کنید  mobile_hd.ir@ .
 –،